ווטסאפ

צרו עמנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר

ספר חובה בכל מרפאת שיניים 

"כך תהפכו את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח" הוא ספר חובה לכל רופא שיניים, מנהלת מרפאה, מזכירה, שיננית או סייעת אשר רוצים לקבל כלים יישומיים אשר בעזרתם יוכלו לנהל ולשווק את מרפאת השיניים שלהם בצורה טובה ואפקטיבית יותר שתוביל להגדלת המכירות והרווחיות. או בקיצור: 222 עמודים של עצות זהב אפקטיביות אשר בעזרתן תוכלו להפוך את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח.
הספר "כך תהפכו את המרפאה שלכם לעסק מצליח" נחשב לרב מכר בענף הדנטלי ונמכר באלפי עותקים ולאחרונה אף תורגם לשפה הרוסית והספרדית ומשווק כיום בהצלחה רבה ברוסיה ובדרום אמריקה.

הקמת מרפאה חדשה

 

האתגר: איך להקים מרפאת שיניים חדשה בצורה נכונה?

הקמת מרפאת שיניים הוא עניין מורכב מאוד, בטח כאשר התחרות רק הולכת וגוברת. בזמן הקמת המרפאה החדשה צריך לקבל החלטות גורליות, כגון, האם להקים מרפאה חדשה או לקנות מרפאה קיימת? כמה להשקיע? איפה הכי כדאי לפתוח את המרפאה? מה יהיו סוגי הטיפולים? מחירים? וכו' ההחלטות לאתגרים האלה ישפיעו במידה רבה על הצלחתה או על אי הצלחתה של המרפאה החדשה.

 

הפתרון שלנו:

ליווינו מרפאות רבות בשלב הקמתן ובהצלחה רבה. במסגרת הליווי העסקי ובניית התכנית העסקית אנו מסייעים לבעל המרפאה לקבל את ההחלטות הנכונות והחשובות בשלבים הראשונים של פתיחת המרפאה: האם בכלל כדאי לפתוח מרפאה? כמה צריך להשקיע? איך מביאים לקוחות חדשים למרפאה? איזה קונספט יהיה למרפאה? וכו'..

עשו את הצעד הראשון בדרך להפוך את מרפאת השיניים שלכם למצליחה יותר >