ווטסאפ

!keep in touch - פלטפורמה דיגיטלית לשימור לקוחות המרפאה

זאת עובדה
מרפאות שיניים ואסתטיקה מאבדות כ- 80% מהמטופלים שלהן לאורך השנים בגלל שימור לקוחות לקוי.


פתאום זה קל

keep in touch הינה פלטפורמה דיגיטלית ייחודית שדואגת לשמירה על קשר רציף עם מטופלי המרפאה בעזרת שליחת אסמסים ומיילים בעלי תוכן מקצועי שמותאם באופן ייחודי למרפאה שלך. 


מה הפלטפורמה עושה עבורך?

  • משאירה אותך כל הזמן בתודעה של הלקוחות שלך
  • שולחת למטופלים מידע חיוני ורלוונטי על טיפולי המרפאה 
  • מאפשרת קביעת תור למרפאה בלחיצה ישירה מהנייד
  • יוצרת קהילה של חברי מרפאה הנהנית מהטבות ייחודיות
  • מעניקה הזדמנות קלה ונוחה להמליץ עליך לחברים

 
השקעה קטנה - רווח גדול
העלות החודשית הינה זניחה לעומת התועלת שתרוויח מהפיכת מטופליך לפעילים ושמירה עליהם לאורך זמן. 

השימוש בפלטפורמה הדיגיטלית חוסך לך את עלויות הפקת פרסום במדיות השונות ועושה עבורך את כל העבודה, תוך חסכון עצום בזמן ובכסף.

את הפלטפורמה פיתח גבריאל אסולין, מומחה בינלאומי לניהול ושיווק מרפאות, מחבר רב המכר "לאן נעלמו כל המטופלים?" אשר תורגם לאנגלית, ונבחר לספר הנמכר ביותר ב- AMAZON בתחום (דצמבר 2022)

 

מרפאות ממליצות>>>

- ד"ר מאיר אבירם, מרפאות "טיפול בחיוך" - גבעתיים, ראשל"צ 

 "המערכת שגבריאל אסולין הקים היא מערכת מצוינת משום שהיא פותרת המון המון עבודה מהפקידות וחוסכת בתכל'ס גם המון כסף. אני כבר רואה לא מעט הפניות מהסיפור הזה ולא מעט חסכון בעלויות ובזמן פקידה. אז אני ממליץ שתלכו על זה גם. אין מה להפסיד, רק מה להרוויח. העלויות פשוט מגוחכות וזניחות".

- ד"ר מייק פרנקין - רחובות

"הפלטפורמה לשימור לקוחות עוזרת לנו להפוך את תהליך האינטראקציה עם הלקוחות לאוטומטית, מה שמקל מאוד על עבודתנו ומאפשר לנו להתמקד במתן שירותים רפואיים איכותיים. כמו כן, הפלטפורמה מאפשרת לנו למשוך לקוחות חדשים ולשמור על ותיקים וכן להגדיל את הכנסות המרפאה. באופן כללי, מדובר בפתרון מצוין לפיתוח העסק שלנו ולחיזוק הקשרים עם הלקוחות. 

 
 - אפרת, מנהלת מרפאת ד"ר יהודית יסקין – ר"ג

"מאז שהצטרפנו לפלטפורמה הנהדרת הזו, הורגשה התייעלות כמעט מיידית בכך שנחסך מצוות המשרד הצורך ליצור קשר תמידי עם המטופלים והלחץ ירד משמעותית, שכיום מופנה לפעילות השוטפת במרפאה ובעיקר פינה מקום לחזור למטופלים שטרם סגרו תכנית טיפול או מטופלים חדשים. כמו כן, המטופלים חוזרים למרפאה ומתאמים לבדיקה או טיפול, כל אחד על פי צרכיו האישיים. זו, מבחינתנו, ההוכחה שהדבר אכן עובד."

 

- תמר, מנהלת מרפאת ד"ר פברי - כפר סבא

 "מאז שהתחלנו את הפעילות הזו, יותר אנשים באים לשיננית ולבדיקות תקופתיות וזה אפילו עוזר לסגור תוכניות טיפול. אז אני ממליצה בחום לכל מרפאות השיניים על התוכנית הזו"

להדגמה איך פלטפורמת keep in touch פועלת (ללא עלות וללא התחייבות), השאירו פרטים ונחזור בהקדם או חייגו: 077-7100460

סרטון רופא אסתטיקה
סרטון רופא שיניים

צרו עמנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר