ווטסאפ

צרו עמנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר

ספר חובה בכל מרפאת שיניים 

"כך תהפכו את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח" הוא ספר חובה לכל רופא שיניים, מנהלת מרפאה, מזכירה, שיננית או סייעת אשר רוצים לקבל כלים יישומיים אשר בעזרתם יוכלו לנהל ולשווק את מרפאת השיניים שלהם בצורה טובה ואפקטיבית יותר שתוביל להגדלת המכירות והרווחיות. או בקיצור: 222 עמודים של עצות זהב אפקטיביות אשר בעזרתן תוכלו להפוך את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח.
הספר "כך תהפכו את המרפאה שלכם לעסק מצליח" נחשב לרב מכר בענף הדנטלי ונמכר באלפי עותקים ולאחרונה אף תורגם לשפה הרוסית והספרדית ומשווק כיום בהצלחה רבה ברוסיה ובדרום אמריקה.

לקוחות מספרים

ד"ר אבי בביוב, ירושלים

"אני שמח לספר לכולם שבהדרכתם ועזרתם של גבריאל אסולין ויד ימינו עופר, הצלחנו להכפיל וכמעט לשלש את מחזורי המרפאה.
שני האלופים האלה פשוט מכירים את ענף רפואת השיניים כמו את כף ידם ובקיאים בכל נושא. מעבר לכך, הם גם זמינים כמעט 24/7 לכל התייעצות או שאלה.
אנחנו כבר 3 שנים איתם וכנראה לא ניפרד לעולם... גם כי אנחנו שואפים קדימה עוד ועוד, וגם כי שניהם אנשים מקסימים וממש חברים."


ד"ר דוריאן חטואל, מומחה למחלות חניכיים, רעננה

"מרפאת ד"ר חטואל, מומחה לפריודונטיה, נמצא בתהליך הלווי של  גבריאל אסולין משנת 2018. החברה מקצועית ואמינה וסייעה למרפאה בכל תחומי הניהול. שיטות העבודה החדשים והכלים שקיבלנו ועדיין מקבלים - לאורך כל התהליך - עזרו לנו לייצב את המרפאה ולהגדיל בצורה משמעותית את ההכנסות, לאורך כל תקופת הקורונה קיבלנו סיוע ותמיכה אישית וטלפונית

ועל כך אנחנו מודים.

אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה לבצע שינוי במרפאה, בכל תחומי הפעילות להיעזר בשרותו של גבריאל אסולין."


ד''ר שמעון אסייג, צור הדסה

"גבריאל אסולין היקר. שמח לבשר לך ולעמיתיך בחברה שהחל מחודש יוני השנה בעיצומו של משבר הקורונה, השיגה מרפאתי בצור הדסה את היעדים שהצבת בפנינו במהלך הייעוץ הניהולי. 

הצוות גדל והתגבש, האווירה מצוינת והביקוש לשירותי המרפאה עולה משבוע לשבוע. עזרת לנו מאד להבין שניתן להגיע ליעדים בלי להוריד כהוא זה מרמת הטיפול, וזאת תוך שימוש בטכניקות שיווק מתקדמות.  תודה מקרב  לב."

ד''ר שמעון אסייג, צור הדסה


ד"ר ירון נזריאן, מומחה לכירורגיית פה ולסת, אשדוד

"בשוק חופשי רווי מרפאות שיניים ותחרות רבה, גבריאל אסולין וצוותו מציעים פן אנושי ומחויבות אישית חסרות פשרו. הם מלווים אותי ואת צוות המרפאה מידי יום ביומו בשיחות טלפון, בהדרכות ובליווי אישי צמוד במרפאה. ליווי כזה הינו חסר תקדים ומניב בסופו של כל חודש הכנסות נאות,  שלא היו מגיעות למרפאה ללא ליווי צמוד. במילים פשוטות:  הם שחקני נשמה בכל רמ״ח איבריהם!! בצד המקצועי - הם נותנים עצות מעשיות בתחום הפיננסי מחד,  בשילוב עם התחום השיווקי מאידך,  מה שלא משאיר פתח לספקות ומסייע לנו לסגור תכניות טיפול גדולות  )דגש על גדולות) ולסגור כל משמרת עם הכנסות נאות. אני ממליץ בחום על גבריאל אסולין וצוותו הנאמן לכל מרפאת שיניים חדשה כוותיקה, ואשמח גם לעשות זאת בשיחת טלפון אישית".


ד"ר אירנה ולאוניד זילברשר, זכרון יעקב

"התחלנו את הליווי של חברת אסולין גבריאל מ-2018 כדי להגדיל ולשפר פעולות המרפאה. מאז, בצורה עיקרית ושיטתית שיפרנו את תהליך העבודה בכל תחומי הפעילות של מרפאה:

  • שיפרנו את יכולת סגירת התוכנית. 
  • הגדלנו את מאגר הלקוחות באמצעות פרסום באפיקים שונים תוך ניהול מעקב נכון.
  • שיפרנו מעקב ושימור לקוחות הקיימים.
  • עבודת הצוות וימי העבודה נעשו יותר אפקטיביים.
  • שיטות העבודה החדשות הביאו לגידול בהכנסות המרפאה.

ממליצים בחום, למי שאכפת לו מהעסק שלו."


ד"ר אלינה סגל, רמת גן

"אני נמצאת בליווי עסקי של חברת פתרונות עסקיים למרפאות שיניים כבר כמעט שנה. מאז תחילת הליווי חל שינוי לטובה מכל הבחינות - ההכנסות גדלו ,כמעט הכפילו את עצמם, הגישה של צוות המרפאה הפכה להיות יותר עסקית, ולא רק מקצועית, הליווי הוא בכל שעות היממה.
אני לקחתי את הליווי משתי סיבות:1.כדי להעלות את תקבולי המרפאה 2.כדי להפסיק לעבוד עם הביטוחים.
כרגע התקבולים עלו ללא היכר, ואני נמצאת בתהליך עזיבת הביטוחים. אני ממליצה מאד על הצוות המנצח הזה!"


ד"ר אוהד שרון, חיפה

"אני מבקש להודות לך מקרב לב על תרומתך הרבה והמאוד משמעותית לשגשוגה של מרפאת המומחים שבבעלותי בתחום רפואת השיניים ובריאות הפה. רעיונותיך השיווקיים, עצותיך המאוד מועילות ותבונתך המקצועית, הם שהזניקו את המרפאה אל מקומה כעת. אל כל אלה הוסף את יחסך האישי והמבין והרי לך מרשם בדוק להצלחה.

בתקופה שבה פעלנו בשיתוף פעולה - אתה כמייעץ, כמדריך וכמכוון, ואני כפועל על פי דבריך ומבצע - זכיתי להכיר ולהוקיר מקצוען בתחום התמחותו, שטובת לקוחו עומדת לנגד עיניו לכל אורך הדרך".


ד"ר אלה פייבישבסקי, אילת

"גבריאל ומיכאל מלווים את המרפאה שלי כבר מעל לשלוש שנים.
בשנים האלה יש עלייה משמעותית בהכנסות של המרפאה - ממוצע המחזורים עלה פי 6!!! השיפור מתבטא בכל המישורים, אפילו במישורים החברתיים בין הצוות. זיכנו גם לעבור למרפאה חדשה ויפה וגם הרבה יותר גדולה עם שלושה חדרי טיפול. זה מרשים אותי מאוד כל פעם מחדש שהגעתי לזה.
מה שחשוב בליווי העסקי של החברה הוא שמיכאל וגבריאל מטפלים במרפאתי, בליווי צמוד בכול התחומים: ניהול וכלכלה, מכירות ושיווק, פירסום, וגם טיפול בבעיות ובמשברים.
ההתקדמות היא מאוד לא פשוטה וצריך הרבה אומץ והרבה מאמץ למהלכים שעשיתי. רציתי לציין שכול דבר שמיכאל חזה ותכנן איתי, התקיים! וזה מאוד מחזק אותי ונותן לי להאמין ולהמשיך.
לפני כחצי שנה עברתי למרפא חדשה ויפה, השקעתי בה הכול גם את הנשמה וכמובן לא מעט כסף.
אני מאוד נהנית לעבוד בה והפציינטים מאוד נהנים לבוא לטיפול. וכל זה הצליח לקרות בזכות זה שגבריאל ומיכאל אסולין איתי!!!


ד"ר דורון טלמור, רמת גן

"תודה לגבריאל ועופר שבנועם ובנחישות שינו את צוות החזית של המרפאה משלום עכשיו לסיירת גולני.
אין ספק שהמקום בו אנו נמצאים היום שונה לטובה ואם היינו מתחילים לפני 10 שנים ....השמים הם הגבול"...
_________________________________________________________

ד"ר אסעד אליאס, עפולה
"הליווי העסקי סייע מאוד בהעלאת מחזורי המכירות של המרפאה, ובפתרון בעיות פנימיות שיש במרפאה. אני מאמין שלכל מרפאה יש פוטנציאל וכדאי לממש אותו בעזרת ייעוץ מאנשים שיודעים לעשות את העבודה."


ד"ר הילה קליין, מומחית לכירורגיית פה ולסת, חיפה

"בזכות הייעוץ העסקי שקיבלתי מגבריאל אסולין ורפאל אסולין, הצלחתי להביא לשיפור משמעותי במחזורי המכירות וכן, הושג שיפור ניכר בתפקוד הצוות ותפוקות המרפאה. בשיטת גבריאל אסולין אנחנו מקבלים מעטפת רחבה של שירותים שעוזרים לנו להתנהל נכון יותר ויעיל יותר! גבריאל והצוות מעניקים יחס וזמינות ללא דופי, שירות מקצועי וחיוני לכל מרפאה באשר היא. הם נתנו לי את ההרגשה שהעסק שלי הוא העסק שלהם."
_________________________________________________________

ד"ר צבי רובינוב, אור יהודה

"אני מרוצה מהליווי מכל הבחינות. ניכר אפקט בתחום הגבייה, בגיוס כ"א מתאים למרפאה ,זה נותן לנו בעצם כלים ופתרונות להתמודד איתם,בזכות הליווי ראינו שיפור ארגוני, בגבייה, בסגירת תכניות טיפול ומתוך כך עלייה במחזור המכירות, הליווי מאוד חיובי וחיזק אותנו."


ד"ר אלי דולב, רחובות

"פתיחת מרפאה חדשה מלווה בהרבה חששות, אך בעזרת הליווי של גבריאל אסולין בבניית תכנית עסקית נכונה ואפקטיבית למרפאה החדשה,
מימשתי מיד את הפוטנציאל בכמה רמות יותר ממה שציפיתי. אני מאוד מרוצה וממליץ בכל פה על שימוש בשרותי הייעוץ של גבריאל בזמן פתיחת מרפאה".


ד"ר רוזאנה ספונר, פרדס חנה 

"אחרי ניהול המרפאה במשך 20 שנה חשבתי שאני יודעת הכול.
בהמלצת חברים החלטתי להזמין את חברת "פתרונות עסקיים למרפאות שיניים" לבחון את תפקוד המרפאה בהיבט העסקי.
לאחר שנה וחצי של ליווי שיווקי אני מבינה שאי אפשר באמת להצליח ולהרוויח ללא הייעוץ המקצועי שלהם".  


ד"ר עמרי רודברג, כפר חיים

"מזה מספר חודשים עוברת המרפאה תהליך של התייעלות וליווי שיווקי עם חברת "פתרונות עסקיים למרפאות שיניים.
התנופה מורגשת בכול פינה. הצוות מתנהל בצורה תקינה ואפקטיבית יותר. ההנהלה עוברת יישור קו והתוצאות במחזורי המרפאה נראות לעין בבירור. הנני ממליץ בכול פה ומוכן לענות לגבי כול התלבטות באופן אישי" .


ד"ר איריס מוסקוביץ, חיפה

"אנו ד"ר איריס וד"ר ראובן מוסקוביץ' רוצים להביע בזאת את תודתינו ואת פתיחת השנה החדשה החיובית תודות להדרכתך. האבחון העסקי שערכת במרפאתינו, פתח לנו דרך חדשה להתנהלותינו העסקית במרפאה, ושינתה את חיינו ללא הכר. אנו ממליצים עליך בפה מלא ועם עובדות בשטח לא ניתן להתווכח".


ד"ר קובלסקי, אפרתה

"גבריאל אסולין הגיע למרפאה שלנו ופשוט השפיע על כל הצוות לטובה להשיג הישגים גבוהים יותר. הגישה החיובית, החומר הרלוונטי והמעניין, והפתיחות שלו לשמוע ולהקשיב – עזרו לכל אנשי הצוות שלנו להתחבר איתו וליישם הרבה משיטותיו. הדבר החשוב זה הקשר שמתמשך ופגישות עם גבריאל אחרי תקופה של ביצוע הרעיונות שלו. קיבלנו ולמדנו הרבה מגבריאל וכל הכבוד לו על יוזמתו הנפלאה".


ד"ר ג'רי כהן, חולון

"נהנינו מאד משיתוף הפעולה, גבריאל העביר לנו כמות חומר רבה בצורה פשוטה מעניינת ויצירתית ביותר.
בתחומים רבים לימד אותנו דברים חדשים ובתחומים אחרים חידד ושיפר את יכולתנו. בהחלט ניתן לומר שהיה לו חלק גדול בהתקדמותינו."


שרונה, מרכז להשתלות שיניים, הדסה עין כרם

"גבריאל אסולין ליווה אותנו מספר חודשים ותרם רבות למינוף מרכז ההשתלות ולהתמקצעות הצוות הרפואי והאדמיניסטרטיבי. נהנינו מיחסי אנוש טובים ומלמידה מרובה ולשיפור בביצועי מרכז ההשתלות. כן ירבו!"


ד"ר אבירם פברי, כפר סבא

"אין ספק שזכיתי להכיר במהלך שנות העבודה המשותפת עמכם בצוות חם ותומך בכל עת. הידע והניסיון שלכם עזרו לי להתקדם בכל מישור אפשרי שקשור במרפאתי, ואף בחיים בכלל... זכיתי בחברים על אמת!! נמשיך להיות בקשר. אוהב אתכם. תודה גדולה ורבה".


ד"ר בבקוב רפאל ואילנית, בני-ברק

"אנחנו ב"מרפאת רפאל" תמיד אומרים שאת תקופת החיים במרפאה אפשר לחלק ל-2 חלקים: החיים לפני הסדנא של גבריאל אסולין ואחריה. יישר כח גדול על הטיפים הכול כך טובים".