ווטסאפ

צרו עמנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר

סמינרים והרצאות בחו"ל

הסמינרים וההרצאות של גבריאל אסולין זוכים בשנים האחרונות להצלחה רבה ברחבי העולם - בסין, מקסיקו, קולומביה, גרמניה, ויאטנם, דובאי, רוסיה, יוון, בולגריה, סרביה והרפובליקה הדומיניקנית. ההרצאות והסמינרים הינם פרקטיים ויישומיים ומעניקים למשתתפים ידע חדשני רב וכלים אשר בעזרתם יוכלו לנהל את מרפאת השיניים שלך בדרך הנכונה!

בסמינר הפופולארי "כך תכפילו את מחזור המכירות של מרפאת השיניים שלכם תוך 3 חודשים" מציג גבריאל את הנוסחא והמתודיקה הייחודית שפיתח אשר בעזרתה כמעט כל מרפאת שיניים יכולה להכפיל את מחזור המכירות שלה תוך 3 חודשים בלבד.

הסמינר כולל:
- הצגת טקטיקות חדשות לסגירת תכניות טיפול גדולות (השתלות שיניים ושיקום הפה).

-  כלים ושיטות להשגת לקוחות חדשים בעזרת ה"שיווק הדיגיטלי".

- שימור לקוחות המרפאה והפיכתם לממליצים של המרפאה.

- איך לגרום ללקוח לטפל אצלכם גם אם המחיר שלכם יקר יותר משל המתחרים.

- איך להפוך את המרפאה ואת רופאי המרפאה למותגים אטרקטיביים ונחשקים.

את הסמינר/הרצאה מנחה גבריאל אסולין, מומחה בינלאומי לניהול ושיווק מרפאות שיניים ומחבר הספר "כך תהפכו את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח – המתודיקה של גבריאל אסולין". ספר זה תורגם למספר שפות ונחשב לרב מכר בשוק הדנטלי העולמי.

בשנים האחרונות נחשב גבריאל ל"גורו" בנושא שיווק וקידום מרפאות שיניים ברחבי העולם, לאחר שליווה והדריך מאות רבות של מרפאות שיניים ופיתח שיטות ייחודיות בתחום אשר מיושמות בהצלחה במספר רב של מרפאות שיניים.

בשנים האחרונות נחשב גבריאל למרצה מבוקש ברחבי העולם והרצאותיו בנושא "איך להכפיל את מכירות המרפאה תוך 3 חודשים" הפכו לשוברי קופות והתקיימו בסין, קולומביה, מקסיקו, רוסיה, והרפובליקה הדומיניקנית.

 

למי מיועד הסמינר: רופאי שיניים, מנהלות מרפאה, מזכירות וכל מי ששותף בשיווק וניהול מרפאת השיניים.