צרו עמנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר

או חייגו: 077-7100460

ספר חובה בכל מרפאת שיניים 

"כך תהפכו את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח" הוא ספר חובה לכל רופא שיניים, מנהלת מרפאה, מזכירה, שיננית או סייעת אשר רוצים לקבל כלים יישומיים אשר בעזרתם יוכלו לנהל ולשווק את מרפאת השיניים שלהם בצורה טובה ואפקטיבית יותר שתוביל להגדלת המכירות והרווחיות. או בקיצור: 222 עמודים של עצות זהב אפקטיביות אשר בעזרתן תוכלו להפוך את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח.
הספר "כך תהפכו את המרפאה שלכם לעסק מצליח" נחשב לרב מכר בענף הדנטלי ונמכר באלפי עותקים ולאחרונה אף תורגם לשפה הרוסית והספרדית ומשווק כיום בהצלחה רבה ברוסיה ובדרום אמריקה.

 

הזמינו את העותק שלכם עכשיו! 

"כך תהפכו את מרפאת השיניים שלכם לעסק מצליח"- 119 ש"ח

משלוח בדואר רשום - 14 ש"ח

נא לציין מס' טלפון נייד:
ע"ש מי להוציא חשבונית


משלוח עם שליח אקספרס - 28 ש"ח

נא לציין מס' טלפון נייד:
ע"ש מי להוציא חשבונית

 
PayPal Acceptance Mark

גיוס לקוחות חדשים

 

האתגר: כניסה דלילה של לקוחות חדשים למרפאה

מרפאת שיניים לא יכולה להצליח ללא כניסה עקבית ומשמעותית של לקוחות חדשים למרפאה. לקוחות חדשים הם החמצן של המרפאה והם אשר מניעים את המרפאה קדימה.  אלא שכידוע, התחרות על הלקוחות החדשים בתחום רפואת השיניים הופכת להיות קשה יותר ויקרה יותר.


הפתרון שלנו:

בזכות הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים בקידום מרפאות שיניים, הצלחנו לפתח שיטות ייחודיות לגיוס לקוחות חדשים למרפאה, באופן מהיר וזול יחסית.

אנו מכירים את כל ערוצי הפרסום הקיימים ובעיקר, איזה ערוץ עובד הכי טוב, במחיר הכי טוב, לצורך גיוס לקוחות חדשים למרפאת השיניים.
בנוסף, אנו מדריכים ומאמנים את המרפאה כיצד לפעול מול המאגר הקיים של המרפאה כדי להחזיר הלקוחות הישנים (והרדומים) שיגיעו חזרה לבדיקות תקופתיות במרפאה.   

 

 עשו את הצעד הראשון בדרך להפוך את מרפאת השיניים שלכם למצליחה יותר >